  • 474K250RA4
474K250RA4
advertisement
Manufacturer No:
474K250RA4
Manufacturer:
Pancon
HK JDW NO:
4258-474K250RA4
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
470nF Film Capacitor 10% Radial
Quantity:
In Stock : 17713
Step5Bar-code shipping tag
474K250RA4
  • Package / Case
    Radial
  • Tolerance
    10%
  • Voltage - Rated
    250V
  • Capacitance
    470nF
  • Lead Pitch
    10mm