  • 48-CBSA-1.0X1.5X0.4
48-CBSA-1.0X1.5X0.4
advertisement
Manufacturer No:
48-CBSA-1.0X1.5X0.4
HK JDW NO:
464-48-CBSA-1.0X1.5X0.4
Package:
Description:
RF SHIELD 1" X 1.5" THROUGH HOLE
Step5Bar-code shipping tag
48-CBSA-1.0X1.5X0.4
  • Length - Overall
    1.500 38.10mm
  • Width - Overall
    1.000 25.40mm
  • Height - Overall
    0.400 10.16mm