  • 48-CBSA-1.25X3.5X0.4
48-CBSA-1.25X3.5X0.4
advertisement
Manufacturer No:
48-CBSA-1.25X3.5X0.4
HK JDW NO:
464-48-CBSA-1.25X3.5X0.4
Package:
Description:
RF SHIELD 1.25" X 3.5" T/H
Step5Bar-code shipping tag
48-CBSA-1.25X3.5X0.4
  • Length - Overall
    3.500 88.90mm
  • Width - Overall
    1.250 31.75mm
  • Height - Overall
    0.400 10.16mm