  • 48-CBSA-1.75X5.5X0.4
48-CBSA-1.75X5.5X0.4
advertisement
Manufacturer No:
48-CBSA-1.75X5.5X0.4
HK JDW NO:
464-48-CBSA-1.75X5.5X0.4
Package:
Description:
RF SHIELD 1.75" X 5.5" T/H
Step5Bar-code shipping tag
48-CBSA-1.75X5.5X0.4
  • Length - Overall
    5.500 139.70mm
  • Width - Overall
    1.750 44.45mm
  • Height - Overall
    0.400 10.16mm