  • 49L-CBSA-3.0X4.5X0.4
49L-CBSA-3.0X4.5X0.4
advertisement
Manufacturer No:
49L-CBSA-3.0X4.5X0.4
HK JDW NO:
464-49L-CBSA-3.0X4.5X0.4
Package:
Description:
RF SHIELD 3" X 4.5" THROUGH HOLE
Step5Bar-code shipping tag
49L-CBSA-3.0X4.5X0.4
  • Length - Overall
    4.500 114.30mm
  • Width - Overall
    3.000 76.20mm
  • Height - Overall
    0.400 10.16mm