  • 4HF133330Z3AACUGI8
4HF133330Z3AACUGI8
advertisement
Manufacturer No:
4HF133330Z3AACUGI8
HK JDW NO:
378-4HF133330Z3AACUGI8
Step5Bar-code shipping tag
4HF133330Z3AACUGI8
    SURFACE MOUNT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; DIFFERENTIAL OUTPUT; TAPE AND REEL
  • HTS Code
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency Stability
    50%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.85mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    133.33MHz