  • 4HF200000Z4AACTGI8
4HF200000Z4AACTGI8
advertisement
Manufacturer No:
4HF200000Z4AACTGI8
HK JDW NO:
378-4HF200000Z4AACTGI8
Step5Bar-code shipping tag
4HF200000Z4AACTGI8
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; DIFFERENTIAL OUTPUT; TAPE AND REEL
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency Stability
    50%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.85mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    200MHz