  • 4MA106250Z4AACUGI
4MA106250Z4AACUGI
advertisement
Manufacturer No:
4MA106250Z4AACUGI
HK JDW NO:
378-4MA106250Z4AACUGI
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
4MA106250Z4AACUGI
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Number of Terminals
    6
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION
  • Subcategory
    XO, Clock
  • Technology
    CMOS
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency Stability
    50%
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.85mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    106.25MHz
  • Power Supplies
    3.3V
  • Oscillator Type
    LVDS
  • Frequency Adjustment-Mechanical
    NO
  • Operating Frequency-Max
    625MHz
  • Operating Frequency-Min
    50MHz