  • 4MA133330Z4BACTGI
4MA133330Z4BACTGI
advertisement
Manufacturer No:
4MA133330Z4BACTGI
HK JDW NO:
378-4MA133330Z4BACTGI
Step5Bar-code shipping tag
4MA133330Z4BACTGI
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Number of Terminals
    6
  • ECCN Code
    EAR99
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION
  • HTS Code
  • Subcategory
    XO, Clock
  • Technology
    CMOS
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency Stability
    50%
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.85mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    133.33MHz
  • Power Supplies
    2.5V