  • 4MA150000Z4AACUGI
4MA150000Z4AACUGI
advertisement
Manufacturer No:
4MA150000Z4AACUGI
HK JDW NO:
668-4MA150000Z4AACUGI
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
4MA150000Z4AACUGI
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
4MA150000Z4AACUGI
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    4MA
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    150MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    105mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm