  • 4MA187500Z4BACTGI8
4MA187500Z4BACTGI8
advertisement
Manufacturer No:
4MA187500Z4BACTGI8
HK JDW NO:
378-4MA187500Z4BACTGI8
Package:
SMD/SMT
Step5Bar-code shipping tag
4MA187500Z4BACTGI8
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Published
    2012
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    187.5MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    2.5V
  • Max Supply Current
    95mA
  • Height
    838.2μm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm