  • 4MA200000Z4AACUGI8
4MA200000Z4AACUGI8
advertisement
Manufacturer No:
4MA200000Z4AACUGI8
HK JDW NO:
378-4MA200000Z4AACUGI8
Step5Bar-code shipping tag
4MA200000Z4AACUGI8
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TAPE AND REEL
  • HTS Code
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency Stability
    50%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.85mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    200MHz
  • Rise Time-Max
    0.52ns
  • Fall Time-Max
    0.52ns
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.97V
  • Oscillator Type
    LVDS
  • Output Load
    2 pF