  • 5.5VFNHA4R
5.5VFNHA4R
advertisement
Manufacturer No:
5.5VFNHA4R
HK JDW NO:
256-5.5VFNHA4R
Package:
Fuse Link
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
5.5VFNHA4R
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    21 Weeks
  • Mounting Type
    Holder
  • Package / Case
    Fuse Link
  • Weight
    4.014292kg
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    3.000Diax15.866L 76.20mmx403.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Standard
  • Type
    Electrical
  • Resistance
    4Ohm
  • Current Rating (Amps)
    4A
  • Current Rating
    4A
  • Voltage - Rated AC
    5.5kV