  • 50000-1252H
50000-1252H
advertisement
Manufacturer No:
50000-1252H
HK JDW NO:
44-50000-1252H
Package:
Datasheet:
50000-1252H
Description:
HPC™ Series Receptacle, Female Sockets Solder Gold Black 30.0μin 0.76μm 252 Positions Pitch: 0.100 2.54mm Bulk Through Hole, Right Angle
Step5Bar-code shipping tag
50000-1252H
  • Number of Positions
    252
  • Pitch
    0.100 2.54mm
  • Depth
    18.3mm
  • Number of Columns
    84
  • Length
    232.46mm