  • 53AS120-K20N3
53AS120-K20N3
advertisement
Manufacturer No:
53AS120-K20N3
Manufacturer:
Rosenberger
HK JDW NO:
688-53AS120-K20N3
Package:
N-Type In-Line Module
Datasheet:
53AS120-K20N3
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
53AS120-K20N3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    N-Type In-Line Module
  • Series
    N
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Power (Watts)
    20W
  • Additional Feature
    N
  • Construction
    COAXIAL
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -65°C
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency Range
    0Hz~10GHz
  • Operating Frequency-Max
    10000MHz