  • 5609-500-I
5609-500-I
advertisement
Manufacturer No:
5609-500-I
Manufacturer:
Fluke Electronics
HK JDW NO:
315-5609-500-I
Package:
100
Datasheet:
5609-500-I
Description:
PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 50
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
5609-500-I
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
    100
  • Probe Material
    Inconel
  • Series
    5609
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Temperature Probe
  • Cable Length
    72.000 1828.80mm
  • Usage
    Liquids, Semi Solids
  • Tip - Type
    Immersion / Penetration, Rounded
  • Probe Temperature Range
    -328~1238°F -200°C~670°C
  • Probe Length
    19.685 500.00mm