  • 5HW-78045A-820
5HW-78045A-820
advertisement
Manufacturer No:
5HW-78045A-820
Manufacturer:
Toko America Inc.
HK JDW NO:
4668-5HW-78045A-820
Package:
Datasheet:
5HW-78045A-820
Description:
FILTER HELICAL 820MHZ TYPE 5HW
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
5HW-78045A-820
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2001
  • Series
    5HW
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Frequency
    820MHz
  • Bandwidth
    16MHz
  • Insertion Loss
    3.5dB
  • Insertion Loss (dB)
    3.5 dB
  • Frequency - Cutoff or Center
    820MHz
  • Ripple
    1dB
  • Selectivity
    24dB (+100MHz) 22dB (-100MHz)
  • Height
    8mm
  • Length
    11.2mm
  • Width
    6mm