  • 5SB-NFW15H
5SB-NFW15H
advertisement
Manufacturer No:
5SB-NFW15H
HK JDW NO:
894-5SB-NFW15H
Package:
Datasheet:
5SB-NFW15H
Description:
LED LAMP T2 ANSI NO. 5 15V SLIDE
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
5SB-NFW15H
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Optoelectronic Device Type
    SINGLE COLOR LED
  • Size
    5.1mm
  • Luminous Intensity
    280.0 mcd
  • Lens Type
    WATER CLEAR
  • Forward Current-Max
    0.018A