  • 5SGXMA7N3F45C2
5SGXMA7N3F45C2
advertisement
Manufacturer No:
5SGXMA7N3F45C2
HK JDW NO:
386-5SGXMA7N3F45C2
Package:
1932-BBGA, FCBGA
Datasheet:
5SGXMA7N3F45C2
Description:
3.9mm mm FPGAs Stratix® V GX Series 1932-BBGA, FCBGA 1mm mm
Quantity:
In Stock : 2221
Step5Bar-code shipping tag
5SGXMA7N3F45C2
  • Package / Case
    1932-BBGA, FCBGA
  • Operating Temperature
    0°C~85°C TJ
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Voltage - Supply
    0.87V~0.93V
  • Supply Voltage
    0.9V
  • Terminal Pitch
    1mm
  • JESD-30 Code
    S-PBGA-B1932
  • Number of Outputs
    840
  • Number of I/O
    840
  • Height Seated (Max)
    3.9mm
  • Length
    45mm
  • Width
    45mm