  • 603-24-127JA4I8
603-24-127JA4I8
advertisement
Manufacturer No:
603-24-127JA4I8
HK JDW NO:
378-603-24-127JA4I8
Package:
Datasheet:
603-24-127JA4I8
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
603-24-127JA4I8
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Number of Pins
    4
  • Published
    2006
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Additional Feature
    TR
  • Frequency Stability
    0.003%
  • Pin Count
    4
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    L3.3XB2.6XH1.0 (mm)/L0.13XB0.102XH0.039 (inch)
  • Operating Frequency
    24MHz
  • Load Capacitance
    12pF
  • Frequency Tolerance
    30ppm
  • Drive Level
    100 µW
  • Aging
    5 PPM/YEAR
  • Crystal/Resonator Type
    PARALLEL - FUNDAMENTAL
  • Series Resistance
    90Ohm
  • Length
    3.3mm
  • Width
    2.6mm
  • Thickness
    1mm