  • 6SL32301YE480UF0
6SL32301YE480UF0
advertisement
Manufacturer No:
6SL32301YE480UF0
HK JDW NO:
17718-6SL32301YE480UF0
Step5Bar-code shipping tag
6SL32301YE480UF0
  • Operating Temperature
    -20°C ~ 45°C
  • Series
    SINAMICS
  • Voltage - Supply
    380 ~ 480VAC
  • Interface
  • Current - Output
    338A
  • Voltage - Load
    400 ~ 480V
  • Wattage - Load
    132000 W