  • 70T3399S133BC
70T3399S133BC
advertisement
Manufacturer No:
70T3399S133BC
HK JDW NO:
668-70T3399S133BC
Package:
256-LBGA
Datasheet:
70T3399S133BC
Description:
Memory IC IDT70T3399
Step5Bar-code shipping tag
70T3399S133BC
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    256-LBGA
  • Supplier Device Package
    256-CABGA (17x17)
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    4 (72 Hours)
  • Technology
    SRAM - Dual Port, Synchronous
  • Voltage - Supply
    2.4V~2.6V
  • Base Part Number
    IDT70T3399
  • Memory Size
    2Mb 128K x 18
  • Memory Type
    Volatile
  • Clock Frequency
    133MHz