  • 7130SA55TFI8/2703
7130SA55TFI8/2703
advertisement
Manufacturer No:
7130SA55TFI8/2703
HK JDW NO:
668-7130SA55TFI8/2703
Package:
64-LQFP
Datasheet:
7130SA55TFI8/2703
Step5Bar-code shipping tag
7130SA55TFI8/2703
  • Package / Case
    64-LQFP
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Obsolete
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V