  • 71321LA55PFI
71321LA55PFI
advertisement
Manufacturer No:
71321LA55PFI
HK JDW NO:
668-71321LA55PFI
Package:
64-LQFP
Datasheet:
71321LA55PFI
Step5Bar-code shipping tag
71321LA55PFI
  • Package / Case
    64-LQFP
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Part Status
    Obsolete
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V