  • 7133LA55PFI8
7133LA55PFI8
advertisement
Manufacturer No:
7133LA55PFI8
HK JDW NO:
668-7133LA55PFI8
Package:
100-LQFP
Datasheet:
7133LA55PFI8
Description:
Memory IC
Step5Bar-code shipping tag
7133LA55PFI8
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    100-LQFP
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Technology
    SRAM - Dual Port, Asynchronous
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V