  • 7134LA45CB
7134LA45CB
advertisement
Manufacturer No:
7134LA45CB
HK JDW NO:
668-7134LA45CB
Package:
48-DIP (0.600, 15.24mm)
Datasheet:
7134LA45CB
Step5Bar-code shipping tag
7134LA45CB
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    48-DIP (0.600, 15.24mm)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C TA
  • Packaging
    Tube
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V