  • 71T75602S150BGG
71T75602S150BGG
advertisement
Manufacturer No:
71T75602S150BGG
HK JDW NO:
668-71T75602S150BGG
Package:
119-BGA
Datasheet:
71T75602S150BGG
Description:
Memory IC IDT71T75
Step5Bar-code shipping tag
71T75602S150BGG
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    119-BGA
  • Supplier Device Package
    119-PBGA (14x22)
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Technology
    SRAM - Synchronous, SDR (ZBT)
  • Voltage - Supply
    2.375V~2.625V
  • Base Part Number
    IDT71T75
  • Memory Size
    18Mb 512K x 36
  • Memory Type
    Volatile
  • Clock Frequency
    150MHz