  • 71V3556SA133BQGI
71V3556SA133BQGI
advertisement
Manufacturer No:
71V3556SA133BQGI
HK JDW NO:
668-71V3556SA133BQGI
Package:
165-TBGA
Datasheet:
71V3556SA133BQGI
Description:
Memory IC IDT71V3556
Step5Bar-code shipping tag
71V3556SA133BQGI
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    165-TBGA
  • Supplier Device Package
    165-CABGA (13x15)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Technology
    SRAM - Synchronous, SDR (ZBT)
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Base Part Number
    IDT71V3556
  • Clock Frequency
    133MHz