  • 71V35761S183BGG8
71V35761S183BGG8
advertisement
Manufacturer No:
71V35761S183BGG8
HK JDW NO:
668-71V35761S183BGG8
Package:
119-BGA
Datasheet:
71V35761S183BGG8
Description:
Memory IC IDT71V35761
Step5Bar-code shipping tag
71V35761S183BGG8
  • Package / Case
    119-BGA
  • Supplier Device Package
    119-PBGA (14x22)
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Obsolete
  • Technology
    SRAM - Synchronous, SDR
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Base Part Number
    IDT71V35761
  • Clock Frequency
    183MHz