  • 71V65603S100BQI
71V65603S100BQI
advertisement
Manufacturer No:
71V65603S100BQI
HK JDW NO:
668-71V65603S100BQI
Package:
165-TBGA
Datasheet:
71V65603S100BQI
Step5Bar-code shipping tag
71V65603S100BQI
  • Package / Case
    165-TBGA
  • Supplier Device Package
    165-CABGA (13x15)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Clock Frequency
    100MHz