  • 71V65803S133PFGI
71V65803S133PFGI
advertisement
Manufacturer No:
71V65803S133PFGI
HK JDW NO:
668-71V65803S133PFGI
Package:
100-LQFP
Datasheet:
71V65803S133PFGI
Description:
Memory IC IDT71V65803
Quantity:
In Stock : 27
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
71V65803S133PFGI
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    100-LQFP
  • Supplier Device Package
    100-TQFP (14x14)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Technology
    SRAM - Synchronous, SDR (ZBT)
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Base Part Number
    IDT71V65803
  • Memory Size
    9Mb 512K x 18
  • Memory Type
    Volatile
  • Clock Frequency
    133MHz