  • 71V65803S150BQG8
71V65803S150BQG8
advertisement
Manufacturer No:
71V65803S150BQG8
HK JDW NO:
668-71V65803S150BQG8
Package:
165-TBGA
Datasheet:
71V65803S150BQG8
Description:
Memory IC IDT71V65803
Step5Bar-code shipping tag
71V65803S150BQG8
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    165-TBGA
  • Supplier Device Package
    165-CABGA (13x15)
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Technology
    SRAM - Synchronous, SDR (ZBT)
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Base Part Number
    IDT71V65803
  • Memory Size
    9Mb 512K x 18
  • Memory Type
    Volatile
  • Clock Frequency
    150MHz