  • 773B-100-2
773B-100-2
advertisement
Manufacturer No:
773B-100-2
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-773B-100-2
Package:
CSMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
773B-100-2
  • Package / Case
    CSMD
  • Number of Pins
    6
  • Packaging
    Cut Tape
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Operating Supply Voltage
    2.5V