  • 7B-15.360MAGJ-T
7B-15.360MAGJ-T
advertisement
Manufacturer No:
7B-15.360MAGJ-T
HK JDW NO:
832-7B-15.360MAGJ-T
Package:
Datasheet:
7B-15.360MAGJ-T
Description:
Crystal 15.36MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin SMD T/R