  • 7M-19.200MAAJ-T
7M-19.200MAAJ-T
advertisement
Manufacturer No:
7M-19.200MAAJ-T
HK JDW NO:
832-7M-19.200MAAJ-T
Datasheet:
7M-19.200MAAJ-T
Description:
CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
7M-19.200MAAJ-T
    4-SMD, No Lead
  • Number of Pins
    4
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    0.003%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    MHz Crystal
  • Depth
    2.5mm
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm