  • 7R-24.000MEEE-T
7R-24.000MEEE-T
advertisement
Manufacturer No:
7R-24.000MEEE-T
Manufacturer:
TXC Corporation
HK JDW NO:
832-7R-24.000MEEE-T
Package:
Datasheet:
7R-24.000MEEE-T
Description:
Crystal 24MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 12pF FUND 200Ohm 4-Pin SMD T/R