  • 7V-24.576MDDE-T
7V-24.576MDDE-T
advertisement
Manufacturer No:
7V-24.576MDDE-T
HK JDW NO:
832-7V-24.576MDDE-T
Datasheet:
7V-24.576MDDE-T
Description:
CRYSTAL 24.576MHZ 12PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
7V-24.576MDDE-T
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    7V
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    MHz Crystal
  • Additional Feature
    TR
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Physical Dimension
    L3.2XB2.5XH0.8 (mm)/L0.126XB0.098XH0.031 (inch)
  • Operating Frequency
    24.576MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Drive Level
    10 µW
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm