  • 80D222P100KE5D
80D222P100KE5D
advertisement
Manufacturer No:
80D222P100KE5D
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-80D222P100KE5D
Description:
2.2mF Capacitor 30% Bulk 10mm Aluminum
Step5Bar-code shipping tag
80D222P100KE5D
  • Package / Case
    Aluminum
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    30%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Rated
    100V
  • Capacitance
    2.2mF
  • Lead Pitch
    10mm
  • Diameter
    30mm
  • Length
    50mm