  • 837C-12.288-2TR
837C-12.288-2TR
advertisement
Manufacturer No:
837C-12.288-2TR
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-837C-12.288-2TR
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
837C-12.288-2TR
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    12.288MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    15pF