  • 844071AG-09LF
844071AG-09LF
advertisement
Manufacturer No:
844071AG-09LF
HK JDW NO:
668-844071AG-09LF
Package:
8-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)
Datasheet:
Description:
Clock Generator 170MHz Clock Generators FemtoClock® Series 8-TSSOP (0.173, 4.40mm Width) Surface Mount 2.375V~3.63V Bulk
Step5Bar-code shipping tag
844071AG-09LF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    8-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)
  • Supplier Device Package
    8-TSSOP
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    FemtoClock®
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Clock Generator
  • Voltage - Supply
    2.375V~3.63V
  • Output
    LVDS
  • Number of Circuits
    1
  • Frequency (Max)
    170MHz