  • 8N3SV75AC-0100CDI8
8N3SV75AC-0100CDI8
advertisement
Manufacturer No:
8N3SV75AC-0100CDI8
HK JDW NO:
668-8N3SV75AC-0100CDI8
Description:
VCXO Programmable Timers FemtoClock® NG Series IDT8N3SV75AC 100MHz 6-CLCC
Step5Bar-code shipping tag
8N3SV75AC-0100CDI8
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Frequency
    100MHz