  • 9B-24.576MBBK-B
9B-24.576MBBK-B
advertisement
Manufacturer No:
9B-24.576MBBK-B
HK JDW NO:
832-9B-24.576MBBK-B
Datasheet:
9B-24.576MBBK-B
Description:
CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF T/H
Step5Bar-code shipping tag
9B-24.576MBBK-B
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.453Lx0.197W 11.50mmx5.00mm
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    30Ohms
  • Load Capacitance
    20pF
  • Frequency Tolerance
    ±50ppm
  • Height
    3.683mm
  • Height Seated (Max)
    0.145 3.68mm
  • Length
    11.5062mm
  • Width
    5.0038mm