  • 9C12063A3200FKHFT
9C12063A3200FKHFT
advertisement
Manufacturer No:
9C12063A3200FKHFT
HK JDW NO:
898-9C12063A3200FKHFT
Package:
1206
Datasheet:
Description:
Thick Film, 320Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
9C12063A3200FKHFT
  • Package / Case
    1206
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    320Ohm
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Case Code (Metric)
  • Case Code (Imperial)
  • Power Dissipation-Max
    250mW
  • Height
    660.4μm
  • Length
    3.0988mm
  • Width
    1.6002mm