  • 9HT11-32.768KDZF-T
9HT11-32.768KDZF-T
advertisement
Manufacturer No:
9HT11-32.768KDZF-T
HK JDW NO:
832-9HT11-32.768KDZF-T
Package:
2-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
9HT11-32.768KDZF-T
    Select All
  • Depth
    1.2mm
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    32.768kHz
  • Frequency Stability
    20 ppm
  • Operating Frequency
    0.032768MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    90kOhm
  • Load Capacitance
    12.5pF
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Drive Level
    0.5 μW
  • Series Resistance
    90kOhm
  • Height
    600μm
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Factory Lead Time
    29 Weeks
  • Package / Case
    2-SMD, No Lead
  • Number of Pins
    2
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    9HT11
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.047W 2.00mmx1.20mm