  • A-1PA-113-200G2
A-1PA-113-200G2
advertisement
Manufacturer No:
A-1PA-113-200G2
HK JDW NO:
43-A-1PA-113-200G2
Package:
200
Datasheet:
A-1PA-113-200G2
Description:
AMC cable 0.2 m, A-1PA-113-200G2, Amphenol
Step5Bar-code shipping tag
A-1PA-113-200G2
    9 Weeks
  • Contact Material
    Bronze
    Cable
  • Package / Case
    200
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C
  • Published
    2003
  • Max Operating Temperature
    90°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Color
    Gray
  • Cable Type
    1.13mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohms
  • Cable Length
    200mm
  • Frequency (Max)
    6GHz
  • Length
    7.874 200.00mm