  • A-1PA-113-400B2
A-1PA-113-400B2
advertisement
Manufacturer No:
A-1PA-113-400B2
HK JDW NO:
43-A-1PA-113-400B2
Package:
Datasheet:
A-1PA-113-400B2
Description:
CONN JUMPER AMC PLUG-PLUG 400MM
Step5Bar-code shipping tag
A-1PA-113-400B2
  • Max Operating Temperature
    90°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Cable Type
    1.13mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohms
  • Cable Length
    400mm
  • Frequency (Max)
    6GHz
  • Length
    15.75 400.00mm
  • Radiation Hardening
    No
  • REACH SVHC
    No SVHC
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Contact Material
    Bronze
  • Contact Plating
    Gold
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C