  • A-1PA-113-600B2
A-1PA-113-600B2
advertisement
Manufacturer No:
A-1PA-113-600B2
HK JDW NO:
43-A-1PA-113-600B2
Package:
600
Datasheet:
A-1PA-113-600B2
Description:
RF Cable Assemblies AMC RA PLG 600MM BLK U.FL Compatible
Step5Bar-code shipping tag
A-1PA-113-600B2
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mount
    Cable
  • Package / Case
    600
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2003
  • Max Operating Temperature
    90°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Cable Type
    1.13mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohms
  • Cable Length
    600mm
  • Frequency (Max)
    6GHz
  • Length
    23.62 600.00mm