  • A-1PA-132-025B2
A-1PA-132-025B2
advertisement
Manufacturer No:
A-1PA-132-025B2
HK JDW NO:
43-A-1PA-132-025B2
Description:
CBL ASSY UMCC PLUG-PLUG 0.980"
Step5Bar-code shipping tag
A-1PA-132-025B2
    9 Weeks
  • Contact Material
    Bronze
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C
  • Published
    2014
  • Max Operating Temperature
    90°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Cable Type
    1.32mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohms
  • Cable Length
    25mm
  • Frequency (Max)
    6GHz
  • Length
    0.980 24.89mm