  • A-1PA-137-225B2
A-1PA-137-225B2
advertisement
Manufacturer No:
A-1PA-137-225B2
HK JDW NO:
43-A-1PA-137-225B2
Package:
Datasheet:
A-1PA-137-225B2
Description:
CONN JUMPER AMC PLUG-PLUG 225MM
Step5Bar-code shipping tag
A-1PA-137-225B2
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Contact Material
    Bronze
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C
  • Published
    2014
  • Max Operating Temperature
    90°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Cable Type
    1.37mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohms
  • Cable Length
    225mm
  • Frequency (Max)
    6GHz
  • Length
    8.858 225.00mm