  • A700X107M12RATE010
A700X107M12RATE010
advertisement
Manufacturer No:
A700X107M12RATE010
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-A700X107M12RATE010
Package:
Description:
Cap Aluminum Polymer 100uF 12.5VDC 20% (7.3 X 4.3 X 4mm) SMD 0.01 Ohm 125°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
A700X107M12RATE010
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Terminals
    2
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Polymer
  • Construction
    Flat
  • Polarity
    Polar
  • Voltage
    12.5VDC